Nasz sprzęt


Sprzątamy z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu

  Nasz sprzęt:

 • Odkurzacz uniwersalny NT 35/1 Eco

  Poręczny odkurzacz uniwersalny (na sucho/na mokro) do profesjonalnego zastosowania wyposażony w pełni automatyczny system oczyszczania filtra głównego (TACT). Liczne akcesoria pozwalają na bardzo szeroki zakres zastosowania odkurzacza.

 • Urządzenie do czyszczenia wykładzin puzzi 200

  Profesjonalne urządzenie do dogłębnego czyszczenia wykładzin dywanowych, o małej lub średniej wielkości. Gniazdo do podłączenia szczotki elektrycznej PW 10, umożliwiającej zwiększenie wydajności powierzchniowej o 35%.

 • Szczotka elektryczna PW 10

  Szczotka do Puzzi 200. Zwiększa wydajność powierzchniową o 35%. Wyczesuje włosie od samego runa co poprawia jego wygląd.
  DZIAŁANIE: 1. Spryskiwanie. Woda ze środkiem czyszczącym natryskiwana jest na podłogę, penetrując wykładzinę do samej osnowy, rozpuszczając nawet najtrudniejsze zabrudzenia. 2. Szczotkowanie - szczotka walcowa wspomaga czyszczenie zaczesując runo w jednym kierunku. 3. Odsysanie (osuszanie) Brudna woda odsysana jest z powierzchni do urządzenia osuszając ją.

 • Odkurzacz T 12/1

  Odkurzacz KÄRCHER T 12/1 to wydajny, cichy odkurzacz profesjonalny dla firm sprzątających oraz administratorów do odkurzania "na sucho" wykładzin tekstylnych w hotelach, restauracjach, biurach, sklepach, domach prywatnych.

 • Szorowarka jednotarczowa BDS 43/Duo C

  Dzięki regulowanej prędkości obrotowej można używać BDS 43/Duo zarówno do prac czyszczących (mycie zasadnicze, zachowawcze), ale również pielęgnacyjnych jak zdzieranie powłok, pomoc w ich nakładaniu, w procesie krystalizacji, jak również w polerowaniu powłok.

 • Odkurzacz parowy SV 1802

  Czyszczenie parą, odkurzanie na mokro i sucho. Dodatkowo, dzięki specjalnej przystawce, urządzenie może myć okna, lustra i flizy.
  System filtracji: filtr wodny + filtr HEPA (zatrzymuje pyłki, zarodniki grzybów, bakterie, wydzieliny roztoczy. Zatrzymywane jest 99,99% wszystkich cząstek wielkości 0.3µm).

 • Automat szorująco-zbierający Cleanfix RA 300E

  Urządzenie kompaktowe przeznaczone do czyszczenia podłóg wodoodpornych w biurach, szatniach lub stołówkach. Dwie szczotki talerzowe urządzenia dokładnie czyszczą powierzchnię, a rozpuszczony brud jest odsysany przez ssawki.

 • Przemysłowy osuszacz powietrza OASIS D 125

  Przeznaczony do osuszania pomieszczeń o kubaturze nieprzekraczającej 250m3. Stosowany jest do osuszania zamkniętych pomieszczeń osuszając świeżo wylane posadzki, pomalowane ściany czy położone tynki. Wykorzystywany jest również po powodziach, czy w miejscach o nadmiernej wilgoci.
  Maksymalna wydajność osuszania: 27 l/dobę. Zakres temperatur pracy: od 6 stopni C do 43 stopni C.