Zwyżka masztowa samojezdna

Jedna firma - szereg usług

Zwyżka masztowa samojezdna jest urządzeniem bezemisyjnym pozwala prowadzić prace nie tylko na zewnątrz ale i wewnątrz: w galeriach, halach handlowych i produkcyjnych, kościołach itp.

Nie trzeba stosować drabin czy ciężkich rusztowań które nie zawsze możesz dostosować do krzywych ścian i wymagają częstego schodzenia i wychodzenia oraz demontażu lub przesuwania na inne miejsca. Po takich czynnościach często powstają rożnego rodzaju zarysowania na posadzkach czy kostkach brukowych. Zwyżka dzięki białym oponom nie pozostawia żadnych śladów na posadzkach, z tego urządzenia a dokładnie z kosza dosięgniesz w różne wnęki i miejsca trudne dostępne . Zastosowanie zwyżki samojezdnej jest bardzo wszechstronne:

  1. malowanie elewacji domów
  2. czyszczenie rynnie dachowych
  3. remonty w halach
  4. prace elektryczne obcinanie i przycinanie drzew krzewów
  5. mycie elewacji, przeszkleń w biurowcach
  6. mycie okien na wysokości


Zwyżka masztowa samojezdnaZwyżka masztowa samojezdna

Co jest w tym urządzeniu najlepsze to to że obsługuje je tylko 1 osoba, nie potrzeba sztabu ludzi do przesuwania czy trzymania drabin. Zwyżką steruje się z kosza, w górę, w dół, na boki do przodu czy tyłu . Dzięki swojej niedużej budowie przejedzie przez każde drzwi o szerokości 1m i wysokości 2m Na tego typu urządzenie można wykonywać prace na wysokości 10 m.

Koszt wynajmu zwyżki 200 zł doba netto możliwość dowozu urządzenia na wskazane miejsce za dodatkową opłatą

Wynajem przyczepy rozmiar szerokość 1.40m długość 2.80m ładowność 3 tony cena 120 zł doba.

Zwyżka masztowa samojezdnaZwyżka masztowa samojezdnaZwyżka masztowa samojezdna Zwyżka masztowa samojezdnaZwyżka masztowa samojezdna Zwyżka masztowa samojezdna